Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HABERLERTeknolojinin en büyük fuarı!
28 Ocak 2016
Teknolojinin en büyük fuarı! -

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı (CES) kapılarını teknoloji severlere açıyor. 3 bin 600 firmanın katılacağı bu fuarda bir birinden yeni tasarımları görmeniz mümkün. Fuarda büyük küçük binlerce firma bulunuyor ve bu firmaların çıkaracakları yeni ürünlerin lansmanları yapılacak. 6 Ocakta açılacak olan fuar 3 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuar Amerika'nın Las Vegas eyaletinde düzenlenecek ve günde 150 binin üzerinde ziyaretçinin katılması bekleniyor. 150 ülkeden toplam 3 bin 600 firmanın katılacağı duyuruldu.

Geçen senelerden farklı olarak bu sene 9 otomobil devi ve 115 otomobil akıllı aksesuar üreticisinin de geleceği duyuruldu. Ama bu fuara Apple, Google ve Microsoft gibi teknoloji devlerinin katılmadığı belirtiyorlar. Bu firmaların neden böyle bir yol izlediği tam bir merak konusu belki de kendilerini bu fuar için çok daha büyük buluyorlardır. Saçma bir düşünce olmasına rağmen bu şirketlerin kararlarına saygı duyulmalı.

Dijital ve teknoloji sever kişilerseniz bu fuar sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Ayrıca tanıtımı yapılacak diğer birkaç üründen bahsedersek. Akıllı telefonlar, giyilebilir teknoloji, video oyunları, 3 boyutlu yazıcılar gibi bir çok ürün de fuarda tanıtılacaktır. Bu senenin en önemli değişikliği ise insansız araçlar ve robotlar olacağa benziyor. Fuara giden kişilerin en büyük merakı bu konuda olduğunu söyleyebiliriz. Haberimizi okuduğunuz için teşekkür eder yorumlarınızı bekleriz.