Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HABERLERGoogle Mobil Uyumluluk Testi Nedir? Google Mobil Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır?
17 Kasım 2015
Google Mobil Uyumluluk Testi Nedir? Google Mobil Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır? -  Google Mobil Uyumluluk Testi Nedir? Google Mobil Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

Google Mobil Uyumluluk Testi Nedir? Google Mobil Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

Google, mobil cihazlarla uyumlu web sitelerini yakın bir zamanda etiketleyerek aramalarda ön plana çıkaracak. Peki web siteniz mobil cihazlarla uyumlu mu? Bunun cevabını Google Mobil Uyumluluk Testi sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Mobil cihaz kullanıcılarının aradıkları bilgiye daha kolay ulaşmaları için büyük bir yeniliğe imza atan Google, arama sonuçlarında çıkan ve mobile uyumlu olan web sitelerine ''Mobil uyumlu'' etiketi ekleyerek görünebilirliği arttıracak. Elbetteki bu gelişme kullanıcılardan çok web sitesi sahiplerinin işine yarayacak. Zira bu sayede site sahipleri daha fazla ziyaretçiyi sitelerine çekebilecekler.

Bu bağlamda Google, Mobil Uyumluluk Testi adını verdiği özel bir test aracını web sitesi sahiplerinin kullanımına sundu. Bu araç sayesinde web sitenizi test edebilir ve sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olup olmadığını kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Kaynak