Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HABERLERBlackBerry pazardan çekilebilir
06 Kasım 2015
BlackBerry pazardan çekilebilir - Son birkaç yıldır BlackBerry'de işlerin pek iyi gitmediği yönünde haberler geliyor, hatta BlackBerry'nin iflasa sürüklendiği bile iddia ediliyordu. Konuyla ilgili en kesin bilgi şirketin CEO'su John Chen'den geldi.

Son birkaç yıldır BlackBerry'de işlerin pek iyi gitmediği yönünde haberler geliyor, hatta BlackBerry'nin iflasa sürüklendiği bile iddia ediliyordu. Konuyla ilgili en kesin bilgi şirketin CEO'su John Chen'den geldi.

BlackBerry'nin geleceğiyle ilgili olarak Code Mobile konferansında konuşan Chen, telefon satışları bir yıl içerisinde beklenen düzeyde kar getirmediği takdirde şirketin akıllı telefon pazarından çekilebileceğini belirtti. Bir diğer yandan özellikle Amerika'da BlackBerry'e halen ilgi olduğuna dikkat çeken John Chen, diğer telefonlarda bulunmayan üst seviye güvenlik özelliklerinin BlackBerry telefonlarda bulunduğunu ve bu nedenle de cihazların ilgi gördüğünü ifade etti.

Kanadalı şirket şu sıralar BlackBerry Priv adı verilen Android tabanlı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Kızaklı klavyesi ve BlackBerry'nin kendine has arayüzüyle öne çıkan cihazın şirketin son kozlarından biri olduğu düşünülüyor. Bu telefonun şirkette işlerin yeniden rayına girmesini sağlayıp sağlamayacağını ise zaman gösterecek.
Kayak