Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HABERLERApple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus teknik özellikleri ve çıkış tarihi
23 Ekim 2015
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus teknik özellikleri ve çıkış tarihi - Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus hangi özellikler ile gelecek?

Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus hangi özellikler ile gelecek?

Apple, 2014 yılında tanıttığı iPhone serisinde büyük bir yükseltme yaptı ve şirket, iki iPhone modeli tanıttı ve ilk defa büyük ekranlı iPhone'lar ile kullanıcıların karşısına çıktı. Apple'ın bu yıl tanıtacağı iPhone modellerinde önemli yenilikler göreceğimizi sanmıyoruz ancak yine de şirket bazı yeni özellik ve iyileştirmeleri yeni telefonlarında sunacak. Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus adı ile gelecek olan yeni modellerinde iç donanım ve yazılım güncellemelerine yer verecek.

2015 model iPhone'ların tanıtımına birkaç ay kaldı ve doğal olarak sızıntı görsel ve teknik bilgiler de gelmeye başladı.  Aşağıda ve sonraki sayfalarda iPhone 6S ve iPhone 6S Plus hakkındaki tüm bilgileri inceleyebilirsiniz.

12 megapiksel kamera 4K video kaydı

Apple ilk olarak 2011 yılında iPhone 4S modelinde 8 megapiksel kamera kullandı ve bundan sonraki tüm iPhone modellerinde de aynı ama biraz daha geliştirilmiş sensörlere yer verdi. Ancak çoğu rakipleri 16 ve 20 megapiksel kameraya kullanmaya başladı ve Apple'ın da artık kamera yükseltme zamanı geldi.

Son zamanlarda gelen söylentiler şirketin  iPhone 6s ve iPhone 6s Plus üzerinde yepyeni bir 12 megapiksel kamera sensörü ile kamera deneyimi üzerinde durulacağı yönünde oldu. 12 megapiksel sensör, aynı zamanda 4K video kaydı gibi 8 megapiksel kamera ile mümkün olmayan bir özelliği etkinleştirmek için de izin verecek.