Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HABERLER
 • robotlar-sebebiyle-bircok-insan-isini-kaybedecek - Dünyanın en zengin insanlarından biri olarak ün yapan Microsoft'un sahibi Bill Gates, teknoloji yayıncısı Quartz ile bir röportaj gerçekleştirdi.

  Robotlar Sebebiyle birçok insan işini kaybedecek

  Dünyanın en zengin insanlarından biri olarak ün yapan Microsoft'un sahibi Bill Gates, teknoloji yayıncısı Quartz ile bir röportaj gerçekleştirdi.

 • 30-saniyelik-youtube-reklamlari-kaldiriliyor - YouTube'taki reklamlar, dikkatimizi çekebilmek için birkaç farklı yola başvuruyorlar. Bunlar arasında en sinir bozanı ise herhalde 30 saniyelik, atlanması mümkün olmayan reklamlar. Sıkı durun çünkü Google, en istemediğiniz zamanlarda karşınıza çıkabilen bu reklamları kaldırıyor.

  30 saniyelik YouTube reklamları kaldırılıyor!

  YouTube'taki reklamlar, dikkatimizi çekebilmek için birkaç farklı yola başvuruyorlar. Bunlar arasında en sinir bozanı ise herhalde 30 saniyelik, atlanması mümkün olmayan reklamlar. Sıkı durun çünkü Google, en istemediğiniz zamanlarda karşınıza çıkabilen bu reklamları kaldırıyor.

 • samsung-galaxy-s8-in-fiyati-belli-oldu - Samsung'un mart ayında gün yüzüne çıkarmayı planladığı S8 ve S8 Plus'a dair fiyat detayları ortaya çıktı. Ukrayna merkezli bir kanalın stok verilerinden ortaya çıkan detaylara göre S8 ve S8 Plus, 3 farklı renkte ve rekor fiyattan satışa çıkacak.

  Samsung Galaxy S8'in fiyatı belli oldu

  Samsung'un mart ayında gün yüzüne çıkarmayı planladığı S8 ve S8 Plus'a dair fiyat detayları ortaya çıktı. Ukrayna merkezli bir kanalın stok verilerinden ortaya çıkan detaylara göre S8 ve S8 Plus, 3 farklı renkte ve rekor fiyattan satışa çıkacak.

 • pil-omrunu-10-yil-uzatan-teknoloji - Nesnelere özel şebekeler kurularak 200 KHz gibi çok dar bantlarda geniş alanlara hizmet verilmesini sağlayan Darbantta Nesnelerin İnterneti (Narrowband Internet of Things - NB-IoT) teknolojisi, Türkiye'de ilk kez Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi'nde sergilendi. Uzun pil ömrü gerektiren ve ulaşılması güç alanlarda bulunan nesneleri mobil erişimle internete bağlayan bu teknoloji, mevcut mobil şebekeler üzerinde de kullanılma özelliğiyle sanayide büyük ilgi görüyor.

  Pil ömrünü 10 yıl uzatan teknoloji

  Nesnelere özel şebekeler kurularak 200 KHz gibi çok dar bantlarda geniş alanlara hizmet verilmesini sağlayan Darbantta Nesnelerin İnterneti (Narrowband Internet of Things - NB-IoT) teknolojisi, Türkiye'de ilk kez Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi'nde sergilendi. Uzun pil ömrü gerektiren ve ulaşılması güç alanlarda bulunan nesneleri mobil erişimle internete bağlayan bu teknoloji, mevcut mobil şebekeler üzerinde de kullanılma özelliğiyle sanayide büyük ilgi görüyor.

 • dusunceleri-okuyan-teknoloji-bulundu -
 • nvidia-yapay-zeka-islemleri-icin-urettigi-mini-bilgisayarini-tanitti - Drone donanımlarının ve teknik kapasitelerinin gelişmesiyle birlikte bu alan için geliştirilen mini bilgisayarlarda arttı. DJI'dan sonra Nvidia da karmaşık işlemler ve yapay zeka sistemleri için tasarladığı Nvidia Jetson TX1'ı tanıttı.

  Nvidia, Yapay Zeka İşlemleri İçin Ürettiği Mini Bilgisayarını Tanıttı

  Drone donanımlarının ve teknik kapasitelerinin gelişmesiyle birlikte bu alan için geliştirilen mini bilgisayarlarda arttı. DJI'dan sonra Nvidia da karmaşık işlemler ve yapay zeka sistemleri için tasarladığı Nvidia Jetson TX1'ı tanıttı.

 • teknolojinin-en-buyuk-fuari -
 • android-6-guncellemesi-alan-akilli-telefonlar -
 • google-mobil-uyumluluk-testi-nedir-google-mobil-uyumluluk-testi-nasil-yapilir - Google Mobil Uyumluluk Testi Nedir? Google Mobil Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

  Google Mobil Uyumluluk Testi Nedir? Google Mobil Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır?

  Google Mobil Uyumluluk Testi Nedir? Google Mobil Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

 • facebook-6-yeni-emoji-uzerinde-calisiyor - Sosyal medya devi Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, beğenme butonu altında 6 yeni emoji üzerinde çalıştıklarını duyurdu

  Facebook 6 yeni emoji üzerinde çalışıyor

  Sosyal medya devi Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, beğenme butonu altında 6 yeni emoji üzerinde çalıştıklarını duyurdu

 • blackberry-pazardan-cekilebilir - Son birkaç yıldır BlackBerry'de işlerin pek iyi gitmediği yönünde haberler geliyor, hatta BlackBerry'nin iflasa sürüklendiği bile iddia ediliyordu. Konuyla ilgili en kesin bilgi şirketin CEO'su John Chen'den geldi.

  BlackBerry pazardan çekilebilir

  Son birkaç yıldır BlackBerry'de işlerin pek iyi gitmediği yönünde haberler geliyor, hatta BlackBerry'nin iflasa sürüklendiği bile iddia ediliyordu. Konuyla ilgili en kesin bilgi şirketin CEO'su John Chen'den geldi.

 • samsung-galaxy-j2-teknik-ozellikleri-ve-fiyati - Samsung geçtiğimiz sene çıkardığı J serisi ilefiyat/performans konusunda oldukça başarılı olmuştu. Dün resmi olarak Galaxy J2 modeli duyruldu. İşteSamsung Galaxy J2'nin teknik özellikleri ve fiyatı

  Samsung Galaxy J2 teknik özellikleri ve fiyatı

  Samsung geçtiğimiz sene çıkardığı J serisi ilefiyat/performans konusunda oldukça başarılı olmuştu. Dün resmi olarak Galaxy J2 modeli duyruldu. İşteSamsung Galaxy J2'nin teknik özellikleri ve fiyatı

 • twitter-web-surumunde-video-paylasma-donemi-basladi - Twitter, video işini epey ciddiye alıyor. Şirket dün yaptığı açıklamayla şimdiye kadar sadece mobil cihazlardan yapılabilen video paylaşma özelliğini masaüstüne de taşıdığını duyurdu. Artık Twitter.com üzerinden de video tweet paylaşmak mümkün.

  Twitter Web sürümünde video paylaşma dönemi başladı

  Twitter, video işini epey ciddiye alıyor. Şirket dün yaptığı açıklamayla şimdiye kadar sadece mobil cihazlardan yapılabilen video paylaşma özelliğini masaüstüne de taşıdığını duyurdu. Artık Twitter.com üzerinden de video tweet paylaşmak mümkün.

 • wozniak-gelecek-yapay-zeka-da - Apple'ın kurucularından Wozniak

  Wozniak: Gelecek yapay zeka da

  Apple'ın kurucularından Wozniak "Gelecekte insanları daha çok anlayan makinelere ihtiyaç var. Gelecek yapay zekada" dedi.

 • abd-de-kontratsiz-iphone-ne-kadar - iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ı Amerika'dan satın almayı düşünenler için Apple, bu akıllı telefonları mobil operatörden bağımsız şekilde, peşin fiyatlardan satmaya başladı.

  ABD'de kontratsız iPhone Ne kadar?

  iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ı Amerika'dan satın almayı düşünenler için Apple, bu akıllı telefonları mobil operatörden bağımsız şekilde, peşin fiyatlardan satmaya başladı.

 • apple-iphone-6s-ve-iphone-6s-plus-teknik-ozellikleri-ve-cikis-tarihi - Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus hangi özellikler ile gelecek?

  Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus teknik özellikleri ve çıkış tarihi

  Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus hangi özellikler ile gelecek?

 • buzzfeed-50-milyon-dolar-yatirim-aldi - BuzzFeed'in bir süredir beklenen yatırım turu sonunda resmileşti. Silikon Vadisi'nin önde gelen yatırımcılarından Andresseen Horowitz, BuzzFeed'e 50 milyon dolar yatırım yaptı. The New York Times'ın konuya yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre yatırım, şirketin değerlemesini 850 milyon dolara çıkardı.

  BuzzFeed 50 milyon dolar yatırım aldı

  BuzzFeed'in bir süredir beklenen yatırım turu sonunda resmileşti. Silikon Vadisi'nin önde gelen yatırımcılarından Andresseen Horowitz, BuzzFeed'e 50 milyon dolar yatırım yaptı. The New York Times'ın konuya yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre yatırım, şirketin değerlemesini 850 milyon dolara çıkardı.

 • food-panda-yeni-bir-yatirim-aldi - Rocket Internet'in en gözde girişimlerinden FoodPanda aldığı yeni yatırımla değerini yükseltmeye devam ediyor. Samwer Kardeşler'in yemek sipariş sitesine yapılan yeni yatırım miktarı tam 60 milyon dolar.

  Food Panda yeni bir yatırım aldı

  Rocket Internet'in en gözde girişimlerinden FoodPanda aldığı yeni yatırımla değerini yükseltmeye devam ediyor. Samwer Kardeşler'in yemek sipariş sitesine yapılan yeni yatırım miktarı tam 60 milyon dolar.

 • ibm-den-devrimsel-ilerleme - Bilgisayar teknolojilerinde yeni bir dönem kuantum bilgisayarlardan ziyade nörosinaptik bilgisayar çipleriyle gelecek gibi görünüyor. IBM'in 7 Ağustos tarihinde duyurduğu, dünyanın ilk nörosinaptik çipi olma iddiasındaki SyNapse, bugüne kadar üretilen çipler arasında insan beynini en başarılı şekilde taklit eden. Bir milyon dijital nöron ve 256 milyon sinaps kullanan çip, daha akıllı bilgisayarlar döneminin başlangıcının işareti olabilir.

  IBM'den devrimsel ilerleme

  Bilgisayar teknolojilerinde yeni bir dönem kuantum bilgisayarlardan ziyade nörosinaptik bilgisayar çipleriyle gelecek gibi görünüyor. IBM'in 7 Ağustos tarihinde duyurduğu, dünyanın ilk nörosinaptik çipi olma iddiasındaki SyNapse, bugüne kadar üretilen çipler arasında insan beynini en başarılı şekilde taklit eden. Bir milyon dijital nöron ve 256 milyon sinaps kullanan çip, daha akıllı bilgisayarlar döneminin başlangıcının işareti olabilir.